להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> קורס להכשרת מטפלים בעיסוי הוליסטי

קורס להכשרת מטפלים בעיסוי הוליסטי משולב

העיסוי ההוליסטי מיועד למניעה וטיפול בבעיות שרירים ושלד, תוך התייחסות למצב הרגשי, נפשי ומנטלי של המטופל. במהלך העיסוי נעשה שימוש בטכניקות מגוונות משיטות שונות תוך התייחסות לחלוקה ההוליסטית של הגוף לארבעה יסודות. התייחסות זו מאפשרת הבנה עמוקה יותר של מקור הכאב או המגבלה, כך שהמטופל נהנה לא רק מרגיעה של הגוף ומפריקת מתחים, אלא גם מתובנה רגשית והתנהגותית שיכול ליישם בחיי היומיום.

מטרת הקורס: להכשיר מטפלים בעלי ידע, יכולת ומיומנות לביצוע עיסוי הוליסטי ברמה מקצועית גבוהה, לקיום קליניקה עצמאית ו/או עבודה במרכזי ספא/ צימרים.

מבנה הקורס: הקורס בנוי מ- 24 מפגשים בני 5 שעות אקדמיות, אחת לשבוע. כל מפגש יכלול ידע תיאורטי, הדגמות ותרגול מעשי.
נושאי הלימוד: עקרונות העיסוי ההוליסטי- היכרות הקשר בין הגוף לנפש; אנטומיה מערבית והוליסטית (חלוקת הגוף ליסודות); יציבה, נשימה ותנועה של המטפל; התבוננות ותשאול המטופל- על מה נסתכל ואיך נשאל; תפקידו ומקומו של הכאב; התוויות נגד בטיפול; כוחה של ההתכוונות; טכניקות חימום ולישה; כיווני עבודה והמשמעות שלהם; טכניקות עיסוי ממגוון רחב של שיטות בהתאמה לאזור הגוף הנלמד; "לראות עם הידיים"-  היכרות עם השונות בין מבני גוף ושרירים; מתיחות, נענועים וטפיחות; נשימה, יציבה ותנועה של המטפל; יחסי מטפל- מטופל; "יוצאים לדרך"- כיצד מוצאים מקום עבודה או מקימים ומתפעלים קליניקה עצמאית.

ציוד נדרש: 2 סדינים, מחברת, כלי כתיבה צבעוניים. כל שאר הציוד יסופק במהלך הקורס.

מספר המשתתפים מוגבל על מנת לספק יחס אישי וזמינות מירבית לכל אחד ואחת מהמשתתפים. וכן, לתת אפשרות לכל אחד מהמשתתפים לתרגל ולהתנסות ולפתח את סגנונו הייחודי והאישי.

בסיום הקורס תוענק למסיימים תעודת מטפל מוסמך בעיסוי הוליסטי משולב. התעודה מוכרת לצורך רכישת ביטוח אחריות מקצועית. הענקת התעודה מותנית בנוכחות של לפחות 80% מהשיעורים וביצוע המטלות.

מנחה הקורס: רועי בן יהודה, מטפל באיזון גוף-נפש, מטפל בכיר בעיסוי הוליסטי, , B.A בתקשורת, מטפל ipec מומחה, רפלקסולוג בכיר ומטפל נשימתי. בעל 10 שנות ניסיון קליני והדרכת מטפלים.

מחיר הקורס: 4,850 ₪ והוא כולל מיטת טיפולים מקצועית מתנה. (או 4,350 ₪- ללא מיטה). ניתן לחלוקה עד 6 תשלומים.

לפרטים ולהרשמה: רועי- 052-6488537, magamelach@gmail.com
 
 

 


 
 

 

 
 
 

רועי בן יהודה / 052-6488537 / roi@roi-b-y.com
 

לייבסיטי - בניית אתרים