להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> הבראה טיפולית


הבראה טיפולית

בשנה האחרונה נתקלתי בהמון פניות לטיפול מאנשים שבשיחה איתי אמרו ש"קשה להם להתמיד". הם ציינו כבר בתחילת הפגישה שיש להם בעיה בכניסה לתהליכים ארוכים או במציאת זמן קבוע. חלק מהם פשוט גרים רחוק מהקליניקה שלי.
מאחר  ומרכז הטיפולים שלי ממוקם בסמוך לבקתות הנופש "בצל הפקאן" של הוריי, החלטתי להרכיב חבילות נופש הבראה ולאפשר לאנשים להגיע להבראה טיפולית. לקחת פסק זמן מ"המרוץ של החיים" ולחוות תהליך טיפולי ממוקד ואינטנסיבי.
הניתוק המוחלט למס' ימים הוכיח את עצמו כיעיל מאוד גם בטווח הארוך. העובדה שבמשך מס' ימים נמצא המטופל במנוחה, רגיעה והתחדשות היא בעלת ערך מוסף משמעותי מאוד. בסוף כל טיפול אפשר לנוח, להירגע, לא למהר לחזור לשגרה ולחוות את תגובות הגוף והנפש ולתת להם מקום ללמד אותנו שיעור מעמיק יותר.
כל חופשת הבראה מתחילה בשיחת היכרות וייעוץ. מצבו של המטופל עפ"י דיווחו וצרכיו הרגשיים והפיזיים בשילוב עם האבחון שאני עורך הם הבסיס לבניית תוכנית הטיפול האישית שלו. ברוב המקרים נבנית התוכנית כן שבכל יום נערך טיפול אחד לאיזון גוף ונפש וטיפול אחד בחדר המלח.
הטיפול בחדר המלח מעניק לנו סיוע בשתי רמות: 1. ניקוי וטיהור של מערכת הנשימה 2. השפעה על רמת חמצון הסרוטונין בדם ובכך להביא לתחושה של שלווה ורוגע.
שילוב של שני סוגי הטיפול מביא לתוצאות מדהימות.
חופשת הבראה יכולה להיתפס כ"מותרות", אך לא כך הדבר. כדי להמשיך ולעמוד ב"קצב" מבלי לקרוס גופנית ו/או נפשית אנחנו חייבים לטפל בגוף ובנפש.
אז הינה סוף-סוף הזדמנות מיוחדת בשבילכם לעשות משהו משמעותי למענכם.
למידע נוסף כנסו ל- "בצל הפקאן"
להזמנות התקשרו ל- 04-9817230, 052-3374102


 

רועי בן יהודה / 052-6488537 / roi@roi-b-y.com
 

לייבסיטי - בניית אתרים