להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> סדנאות והרצאותסדנאות והרצאות
 

ניתן להזמין סדנה או הרצאה למקום העבודה או למקום אחר מתאים (גני ילדים, כנסים, הרצאות מורים, מפעלי הייטק, בתי מלון, בתים פרטיים לקבוצות סגורות ועוד).

הרצאות (משך ההרצאה כ- 90 דקות)

 • חושבים "בריאות אחרת"
​הרצאה שהיא מסע מרתק של היכרות והבנה עם כך הצרכים שלנו, המהווים את מרכיבי הבריאות השלמה. החל ההגדרה (המפתיעה) של אירגון הבריאות העולמי ועד לגישות רוחניות מעשיות. נתייחס לחלוקה בין צרכי הגוף לצרכי הנפש. נלמד ונעמיק ביחסי הגומלין בין השניים, והשפעתם על מצב בריאותנו.  נדון בכל המרכיבים ונבין יחד אילו מהם ניתנים לשליטתנו ועל אילו מהם אין לנו השפעה. 
 
 • מערכת הנשימה ובעיותיה
  תפקידי מערכת הנשימה
  פתולוגיות ודרכי טיפול
  השפעת המצב הרגשי על הנשימה
  אסתמה- פסיכוסומתי?
  טיפול בבעיות נשימה באמצעות חדר מלח.
 • איזון גוף- נפש
  החיים בעידן המודרני גובים מאיתנו מחיר. הלחץ, המתח השפע ומיעוט הזמן- כיצד כל אלה משפיעים על מצבנו הריגשי- פיזי. אילו השלכות ישנן לקצב החיים שלנו וכצד ניתן לשמור על האיזון הפיזי- רגשי ולשפר את איכות החיים.
         

  סדנא לעיסוי זוגי

כולנו זקוקים למגע.
אני מזמין אתכם לחוויה אינטימית משותפת שבא תוכלו לגעת, להתפנק, להירגע וללמוד איך לפנק אחד את השני. הסדנא שנעבור יחד היא פרטית ומותאמת באופן אישי לבני הזוג (עפ"י העדפות אישיות, צרכים ורצונות).
במהלך הסדנא תקבלו הדרכה קצרה אודות העקרונות ההוליסטיים, טכניקות עיסוי, סוגי לחיצות, זיהוי איזורים תפוסים ועוד... ותתרגלו באופן מעשי.
לאורך התרגול אהיה שם בשבילכם, אדריך, אסביר, אדגים, ואעסה ביחד איתכם ב- 4 ידיים בזמן התרגול המעשי.
 
 
המפגש הוא חד- פעמי, למשך כ-3 שעות. הסדנא מתבצעת בחדר טיפולים פרטי.
הסדנא כוללת קפה/תה ועוגיות בסיום הסדנא ובקבוק שמן עיסוי ארומטי מתנה לעיסוי בבית.
 
מחיר הסדנא: 450 ש"ח
 
ניתן לשלב עם יום כיף בבקתת עץ מפנקת (ממש ליד מקום הסדנא). שם תוכלו לעסות אחד את השני במיטה, לבלות בג'קוזי ולהתפנק עם בקבוק יין איכותי.
 
 


רועי בן יהודה / 052-6488537 / roi@roi-b-y.com
 

לייבסיטי - בניית אתרים