להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> אודותי >> אודותי

אודותי- רועי בן יהודה

במהלך השרות הצבאי בלבנון עברתי פציעה. נפגעתי מרסיסים בכל גופי ובין היתר חדרו שני רסיסים לדופן הריאה הימנית שלי. הפציעה גרמה לי לירידה באיכות הנשימה. כחייל קרבי וספורטאי הירידה באיכות הנשימה היתה לי קשה.

תהליך השיקום היה ארוך וארך כשנה. כל אותה תקופה הייתי במעקב במחלקת ריאות בבית חולים רמב"ם ועברתי את כל בדיקות הנשימה האפשריות. במהלך הבדיקות והטיפולים שאלתי המון שאלות את כל מי שטיפל בי וכך הכרתי את מערכת הנשימה. לא היה לי מושג אז כמה המידע יהיה שימושי בעתיד.
לאחר השיקום למדתי לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת חיפה, טיילתי הרבה בעולם ועסקתי בעיקר בחינוך בלתי פורמלי. הן בטיולי והן בעבודה עם ילדים ונוער החלו להתגבש אצלי תובנות לגבי הקשר העצום בין גוף ונפש. התחלתי להתעניין ולקרוא המון על תחום הרפואה הטבעית.

במהלך טיולי התגוררנו (אני וזוגתי) כשנה וחצי בגואטמלה (במרכז אמריקה). במהלך שהותנו שם הכרנו שאמן מקומי, וממנו למדנו רבות על תרבות המאיה ורפואת המאיה. מאוד נמשכתי לרפואה המקומית העממית והשתדלתי להשתמש בה כשחלתי. למשל כשסבלתי מאמבות בקיבה השתמשתי בעצתה של זקנה מקומית ושתתי חליטה של צמח מקומי. הבעיה נפתרה במהרה. כששברתי את הבוהן בכף רגלי וסבלתי מאוד פניתי למרפאת עצמות ש"תיקנה" את הבעיה בטיפול של 15 דק''.

מכלול החוויות וההתנסויות שלי והמידע הרב שרכשתי הובילו אותי ללמוד רפואה משלימה כשחזרנו לארץ. בחרתי להתחיל וללמוד טכניקות טיפול במגע (עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה) ועם הזמן הוספתי ל''ארגז הכלים'' שלי את שיטת IPEC.
בשנת 2007 התוודעתי לקסמו של הטיפול בחדרי המלח. למרות שעבר כבר זמן רב מהפציעה וראותיי כבר שוקמו וחשתי בטוב, הרגשתי את השינוי באיכות הנשימה שלי כבר לאחר 10 דק'' מכניסתי לחדר המלח.
מיד לאחר ההתנסות המדהימה הזאת בחדר המלח החלטתי להתמקצע בתחום. הייתי צמוד לברוך בקר (מיסד השיטה בארץ), הוכשרתי על ידו ולמדתי ממנו כל מה שאפשר על טיפול בבעיות נשימה בעזרת חדר מלח. מאז טיפלתי כבר באלפי אנשים וילדים, ואני שמח לקחת חלק בכל כך הרבה הצלחות שאנו חווים יום יום.
בטיפולי אני משלב את כל כלי הטיפול והאבחון שברשותי על מנת לתת פתרון מקיף למטופלי.

 


רועי בן יהודה / 052-6488537 / roi@roi-b-y.com
 

לייבסיטי - בניית אתרים